MuSiC and GaMe World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MuSiC and GaMe World

MuSiC and GaMe World

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Nihat Kahveci

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin
Admin

Nihat Kahveci Empty
MesajKonu: Nihat Kahveci   Nihat Kahveci Icon_minitimeCuma Ekim 12, 2007 10:02 am

Milli futbolcu Nihat Kahveci, 23 Kasım 1979’da İstanbul’da dünyaya geldi. Beşiktaş’ın alt yapısında oynarken antrenör John Benjamin Toshack tarafından keşfedilip Beşiktaş A takımı’na alındı. Beşiktaş’taki oyunuyla başarılı bir grafik çizen futbolcu, 2001 yılında Toshack’ın gayretleriyle Beşiktaş’tan İspanya’nın Real Sociedad takımına transfer oldu. İspanya’da da fırtına gibi esen Nihat, oynadığı futbolla Türk milletinin göğsünü kabartırken, İspanya’lı taraftarların da kalplerinde taht kurmayı başardı. Milli Takım ve Real Sociedad’ın yıldız futbolcusu Nihat Kahveci, 5 Temmuz 2003’de Pınar Kaşgören ile İstanbul'da dünya evine girdi.

Yavaş yavaş tüm dünyada tanınmaya başlayan golcü futbolcu Nihat, İspanya’nın Real Sociedad takımına gitmeden önce ****** Havaalanı’nda basın mensuplarına şu açıklamayı yapmıştı: "Beşiktaş'ı ve ülkemi çok seviyorum. İspanya'ya kalıcı olmaya gidiyorum. Bana güvenen Toshack'ı mahcup etmemek için çalışacağım. Ülkemi en iyi şekilde temsil edeceğim. Antrenörüm Toshack'ın da benim üzerimde büyük emeği var. Beni altyapıdan A takımına alan o oldu. Şimdi de İspanya'ya götürüyor. Kendisine müteşekkirim."
https://actionworld.yetkin-forum.com

Nihat Kahveci
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-